Aktori i madh i humorit në zi/ Humb bashkëshorten nga COVID-19

0
198

COVID-19 ka shtuar numrin e viktimave në vend dhe ata janë të të gjitha moshave.

Ndërkohë mësohet që edhe mjeshtri i madh humorit shqiptar Muharrem Hoxha, ka humbur bashkëshorten e tij për shkak të COVID-19.

Jalldiz Hoxha, bashkëshortja e humoristit durrsak, Muharrem Hoxha është ndarë nga jeta në moshën 65-vjeçare, pasi humbi betejën me COVID-19.

Burimi/27.al/