Artan Hoxha zbulon se si policia i kap “problematikët”: Gjurmojnë femrat e “showbizit”, Dubai është vend i sigurt për ta

0
52

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar metodën që përdor policia për të kapur personat problematikë që ikin nga Shqipëria.

Ai u shpreh në “Opinion” se policia i kap duke ndjekur udhëtimet e femrave të “showbizit”, edhe pse këta “problematikë” e konsiderojnë Dubain si vend të sigurt.

“Dubai është vend i sigurt për ta por gjurmohen kollaj. I gjen duke ndjekur Instagramin dhe lëvizjen e femrave të showbizit. Duke ndjekur ato… Gjithandej është e njëjtë: ndiq paranë! Duke ndjekur femrat, do të gjesh ata atje,” u shpreh gazetari.

Burimi/newsbomb.al/