AS BORA NUK U PËRMBAJT NGA EMOCIONET, KY ËSHTË REAGIMI SAJ PAS SURPRIZËS SË ROMEOS PËR DONALDIN

0
70

Romeo sot ka befasuar Donaldin, apo ndryshe vëllain e tij binjak.

Romeo dhe Donald Veshaj nuk janë emra të panjohur për publikun shqiptar.

Ata njihen si këngëtar dhe komedian mjaft të dashur, sidomos për emisionin e tyre 3shat, të cilin e realizonin bashkë me Borën.

E sot kjo e fundit ka reaguar për surprizën që Romeo i bëri Donaldit, meqë rast vëllai binjak erdhi me parashutë tek oborri i shtëpisë së Big Brother Vip.

Ndryshe, javë më parë ishte Bora ajo e cila ishte futur në shtëpi dhe ishte takuar me Donaldin, duke dhuruar emocione të paharrueshme tek publiku.

Burimi/newsonline51.com/