Eni Çobani sot feston ditëlindjen

0
101

Zonja Eni Çobani, vazhdon edhe më tutje të jetë fuqishëm pjesë e emisionit “E Diela Shqiptare”, duke trajtuar raste nga më të ndryshmet te rubrika “Shihemi në gjyq”, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E sot më shumë se kurrë Eni ka arsye për të qenë e lumtur, pasi pikërisht sot ajo feston ditëlindjen.

Me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë…

Burimi/Kosova Sot Online