Enver Bytyci – Me ne fund i doli “boja” edhe Behgjet Pacollit!

0
26

Mediat dhe nje raport ne Venezuele na bejne me dije se Pacolli eshte nje mafioz. Se eshte pjese e mafies, une kete e kam ditur me kohe! Ndryshe nuk ka pse mbeshtet me aq zell projektet politike e mafioze te Beogradit e te Edi Rames!
Vetem paraja e madhe dhe pastrimi i tyre e leviz ne drejtim te paditur Behgjet Pacollin. Dhe zbulohet fakti se ai po investon ne aeroportin e Vlores miliona dollare amerikane nga parate e nje krimineli te Venezueles, i cili qenka ne kerkim nderkombetar.
Interesant eshte fakti se Pacolli paska qene ne vitin 2016 edhe drejtor ekzekutiv i nje kompanie te ketij manjati te mafies se Amerikes Qendrore ne SHBA!
Tani po merret vesh pse amerikanet ia bene gropen dhe nuk e lane as nje muaj ne detyren e kreut te shtetit te Kosoevs, detyre te cilen e mori duke korruptuar zyrtaret politike me te larte te vendit.
Po dalin ne drite gjithashtu lidhjet e tij te ngushta e mafioze edhe me kryeministrin e Shqiperise, Edi Ramen! Perkrahja qe i ben Pacolli Open Balkan-it tashme kompromenton cdo perkrahes tjeter! Kushdo qe e perkrah kete projekt te Beogradit do te hamendesohet si person ne sherbim te mafies, njesoj si Pacolli!

Burimi/Facebook