Futën Taulant Ballën në lidhje direkte, Arben Malaj braktis emisionin

0
107

Diten e sotme emisionin Breaking ne Top News, ishte i ftuar ish-ministri i finances Arben Malaj, per te folur mbi kredite e keqija.

Ne nje moment, moderatorja Sidorela Gjoni njofton se do te futej ne lidhje direkte numri dy i PS-se Taulant Balla. Kjo gje nuk i ka pelqyer fare Malajt i cili ka vendosur te lej emisionin dhe te largohet direkt.

Malaj: Nese ju po jepni prioritet Taulant Balles dhe politikes perballe ekonomise, atehere faleminderit. Nuk jam ketu te degjoj perrallat e tij.

Burimi/standard.al/