Gazetari i njohur shqiptar, merr pjese per here te pare ne rolin kryesor te nje filmi Horror

0
282

Behet fjale per Ish-spikerin e programit 360grade Aldo Sulollari, nga ku beri buje ne gazeta dhe media online per formatin e tij ndryshe. Behet me dije se Aldo tashme eshte larguar nga “dekolteja e tij” dhe tashme ka hapur median e tij “CTV”. Sefundmi, pasioni i tij per aktrimin nuk ka mbetur thjesht me kamerat gazmore ne “Fiks Fare” por tashme do ta shohim ne zhanerin Horror-Thriller. Behet me dije se traileri i filmit ka perfunduar dhe tashme ky projekt do te transmetohet pervecse ne kinemate shqiptare seshpejti por do te marre pjese dhe ne festivalet latine. “Haluc” eshte suksesi i tij i rradhes.