Gjergj Dedaj – Paqe ne Ukraine…!

0
108

Ish ambasadori i Kosoves , ne Shkup reagon ne profilin e tij ne facebook, per sulmin e Rusise ndaj Ukraines : –

SHBA dhe aleatet e BE dhe NATO-s,duhet te reagojne fuqishem per te parandaluar diktatorin Putin, i cili po rrezikon paqen ne Europe dhe eskalimin e nje lufte boterore, me permasa katastrofale per paqen, sigurine dhe mbare njerzimin!

Burimi/Facebook