Ibsen Elezi – Analisti Bushati: “30% e demokrateve nuk e dine akoma se Basha eshte ndare na Berisha” !!!

0
152

Eh mor Bushat, kur rri dhe e sheh problemin nga maja, flet si e ëma Zeqos majë thanës.
44 mije anetar te PD, dmth 60% e antaresise me dokumentacion
dhe mbi 66% me vullnet te lire dalin e votojne, ne te ftohte, per a shkarkuar Lulin e ti thua se 30% s’ja kane idene.
Se pari çalon edhe nga matematika.
1Se dyti se njeh antaresine, ka antare te thjeshte qe e bejne analizen e ketyre puneve te politikes pak me mirese ti, jane marr qe 30 vjet, e duke e pare ne distance, i bie te kene mbrojtur doktoraturen ne politike.
Ske faj se i krahason me keta dordolecet qe i kane drejtuar ne deshtime.

Burimi/Facebook