Julian Deda i drejtohet Yuri Kim: Zonja ambasadore na ndihmo ta heqim Edi Ramën, meqë ai…

0
60

Artisti i humorit Julian Deda, me anë të një postimi në Facebook, ka reaguar lidhur me deklaratat e ambasadores amerikane Yuri Kim, ku shkruan; “”Time to change”, thote ambasadorja e SHBA. Shume e drejte zonje, na ndihmo te heqim Edi Ramen”.

Postimi:

“ “Time to change”, thote ambasadorja e SHBA. Shume e drejte zonje, na ndihmo te heqim Edi Ramen, meqe eshte i vetmi politikan qe ka 25 vjet ne pushtet, i lindur dhe i formuar ne bllokun dhe doktrinen komuniste zonje, parti te cilen ju e keni shkulur me ligje nga vendi juaj”.

Burimi/zjarr.tv/