Kelmend – Del nga rruga dhe bie ne gremine automjeti me te cilin udhetonin 4 turiste ceke

0
26

Nje automjet me te cilin udhetonin 4 turiste ka rene ne nje gremine ne rrugen e Vuklit ne Kelmend. Sipas informacione paraprake mesohet se automjeti me 4 turistet çeke doli nga rruga.
Fatmiresisht nuk ka te lenduar vetem dëme materiale.
Ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtur ” Qeta e Thiut”. Kane qene banoret vendas qe u kane ardhur ne ndihme turisteve.

Burimi/Facebook/TV1 Channel – Shkodër