LAMTUMIRE NEXHMIJA JONE !

0
375

SOT KOMUNITETI I ARTISTEVE ESHTE NE DITE ZIET,SEPSE NE KETE DITE U LARGUA NGA KJO JETE NJE ENGJELL QE ZBRITI NGA QIELLI DHE NA SOLLI PER SHUME E SHUME VITE KENGEN E BUKUR SHQIPE , KENGEN E DASHURISE NJERZORE . U LARGUA NGA KJO BOTE MRETERESHA E KENGES !
NEXHMIJA NA SOLLI KAQ SHUME LUMTURI DHE GEZIME NE JETE ME KENGEN E SAJ. U RRITET BREZA E BREZA TE TERE DUKE KENDUAR KENGEN E SAJ , POR VJEN NJE DITE DHE LARGOHET NGA TE GJITHE NE , ME SHUME DHIMJE PER TE GJITHE , PER FAMILJEN E SAJ , PER KOLEGET E SHOQERINE, PER TE GJITHE ADHURUESIT QE TE DESHEN KAQ SHUME ! ESHTE NJE DITE E RENDE PER TE GJITHE !
ZERI I MBRETERESHES U NDAL. NE NUK DO TA SHOHIM ME NE SKENA , NE INTERVISTA NE TV.
POR AJO DO MBESIN NE MENDJET DHE ZEMRAT TONA PERHERE, SEPSE KENGA E SAJ JETON , ZERI SAJ USHTON ANE E MBANE SHQIPTARISE.
KENGEN E SAJ DO TA KENDOJNE BREZAT E KENGETARVE QE DO VINE !
NGUSHLLIME FAMILJARVE !
FALEMNDERIT NEXHMIJE PER CFARE NA DHURUAT GJATE GJITHE JETES TUAJ !
PUSHOFSH E QETE NE TOKEN DARDANE !
LAMTUMIRE NEXHMIJA JONE !