Mardena Kelmendi – Nji interviste e mrekullueshme e degjuar mbreme me miken tone durrsaken znj Rajmonda Kamberi

0
225

Emocioni me suprizat e ndryshme qe nderhynin papritur gjate intervistes u be’ shkak i nderhyrje se shume degjuesve shqiptare nga gjithe bota per ti dhene pergezim
Nder te tjera per figuren e gruas ne mergim po edhe arritjet e saja ne fushen e artit dhe pasionet saj ne sallonin e bukurise te cilin e mban ne qender te Athines nder stallone me te zgjedhura nga vendaset
Po edhe kengen shqiptare e veshjet kombetare ku ajo prezanton dhe tund publikun grek
Mbreme pershendetje suprize e kompozitorit njohur Gjergj Kostandin Leka njohu edhe qe se shpejti Rajmonda e shume kengetare pjesmarres ne festivalin e ardheshem realizuar me artin e bukur po te vete kompozitorit edhe kengeve te reja ne prezantim Emisioni morri ngjyra dhe nji larmi njohje e kenaqesi per qindra mijra emigrant qe degjojne dhe ndihen ne atdhe Brenda ketij emisioni drejtuar nga gazetari njohur Luigj Shkodrani
Pershendetje vazhduan nga miq te femijeris rinise Rajmondes po edhe nga miqt e vecante e madhja Alida Hisku dhe Nepttun Toni Gjata
Te urojme suksese mike vecante durrsake .

——————-

Raimonda Kamberi   –Ishte nje kenaqesi mbreme per intervisten qe marre nga moderatori programmit Luigj Shkodranit Danimarke Nderhyrjet telefonike ishin nje suprize te prekshme dhe mallengjyese 

E kam nxjerr veten shume mire mes te gjithe artisteve te mrekulkueshem 

❤️

Burimi/Facebook