Marko Kepi – Nje dit pasi sulmova politikanet “Shqiptar” qe te gjith heshten nder vite për Çamërine.

0
81

Te nesermen me mediat e tyre grekofile sulmojn imazhin tim dhe vullnetin e votuesve Shqiptar.
Tash 3 jave fushata jone ka raportuar kundershtarin tonë se po diskriminon 370 Shqiptare qe nuk ju numeruan votat dhe ASNJE media “shqiptare” nuk u shqetesua për te drejtat e shqiptarve dhe denoncimin tonë por raportojn te kunderten!
SHQIPTAR MOS BESONI KETO KAZANA!
Te Ejten me daten 15 Korrik në ora 10:00 do numerohen 330 vota te mohuara te shqiptarve dhe komuniteti jone do dali fitimtar.
Si aktivist cdo her kam kontribuar për Çamërine dhe çeshtjen Shqiptare. Si politikan do kontriboj 10 her me shum dhe Çamerine do ta kem PRIORITET kundra çdo lobi dhe çdo politikani!
Rroft Shqiperia 🇦🇱♥️🇺🇸

Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë dhe teksti
Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti që thotë "Mbeshtetës Donald Trump, kush eshte shqiptari qe.. FOX WEB Menu BIRRA TIRANA Shija Shgiptare, Cilisia Germane Shkarkoni aplikacionin Fax Web Downloa đon App Store Google Play Faqja Kryesore/ Aktualitet Aktualitet Bota Flash Fundit Gjitha Mbäshtetës Donald Trump, kush është shqiptari që po hetohet per vjedhje votash në ShBA 1min mẽ parè 0"
Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti
Mund të jetë një imazh i 1 person

BurimiFacebook