Mburrje apo buballallëk?! Një i ri ‘mban’ Edi Ramën në kurriz, e bën tatuazh

0
71

Deri tani kishim parë tatuazh vetëm portretin e ish-kryeministrit Sali Berisha në krahun e ndonjë mbështetësi të zjarrtë të tij.

Pavaresisht se me vone ai eshte shprehur vete se ka hequr ‘picirin” per ta zhdukur nga siperfaqja e trupit te tij shembelltyren e Doktorit! Kësaj here e ka radhën kryeministri Edi Rama që duket se do të jetë po aq jetëgjatë në politikë sa Berisha.

Një i ri ka bërë tatuazh fytyrën e tij në kurriz duke e reklamuar me po aq bujë sa fansat e Berishës. Fotoja është shkëputur nga një qytetar në plazh dhe po bën xhiron në rrjetet sociale.