Për ndihmën që i kanë dhënë Kosovës, Kurti falënderon familjen DioGuardi

0
133

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar një bisedë telefonike me familjen DioGuardi.

Ai thotë se Joe dhe Shirley kanë ndihmuar Kosovën që nga vitet e ’80-ta.

“Kosova është mirënjohëse për miq si Shirley dhe Joe Dioguardi që na kanë ndihmuar nga vitet e ’80-ta.

Ishte kënaqësi të bisedoja me ta dhe t’i falënderoja për mbështetjen e tyre të vazhdueshme”, shkroi Kurti në Twitter.

Burimi/usalvision.com/