Sali Berisha – Paskuqani ne proteste!

0
51

Sot ne ora 11:00 banoret e Paskuqanit protestojne kunder narkoqeverise qe i trajton si armiq!
Mbeshtetje te plote protestes se qytetareve viktima te narkoshtetit!
Lexoni mesazhin e protestuesit dixhital! sb
Përshëndetje Doktor! po të shkruaj në emër të banorëve të Paskuqanit lidhur me ndërtimin e segmentit të unazës së Madhe në kundërshtim me çdo ligj të këtij vendi duke rrezikuar nxjerrjen në rrugë të dhjetrave banorëve .
Sot kemi organizuar protestë në Paskuqan tek Gega Oil në orën 11:00
Çdo ndihmë sado e vogël nga ana juaj do të ishte nji shpresë shumë e madhe për këta banorë të këtij vendi dhe të gjithe Shqipërisë ,✌️Duke qenë se e vetmja shpresë e këtij vendi keni mbetur ju dhe demokratët e vërtetë të këtij vendi po ju drejtohem juve .
Ju përshëndes!

Burimi/Facebook