Tuesday, September 21, 2021
Ballina Etiketimet 25

Etiketim: 25

Urim per ditelindjen e 25-te , biri im !

25 vite me pare erdhe ne jete biri im i vetem. Sa shpejt iken vitet dhe per mua ke mbete i vogel...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA