Sunday, August 14, 2022
Ballina Etiketimet Adriatik Llalla

Etiketim: Adriatik Llalla

“Kur komunistët dënonin me burgim të përjetshëm babain e Adriatik Llallës...

Në kulmin e debatit dhe akuzave të ndërsjellta mes Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla dhe ambasadorit të SHBA-ve, Donald Lu, studiuesi Xhafer...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA