Wednesday, August 17, 2022
Ballina Etiketimet Anita bitri

Etiketim: anita bitri

Kozeta Zylo – Në përkujtim të 17 vjetorit të ikjes në...

Nga Keze Kozeta ZyloNë përkujtim të 17 vjetorit të ikjes në përjetësi të Anita Bitrit(Mbresa dhe kujtime nga një tragjedi në Amerikë...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA