Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Ardita Jatru

Etiketim: Ardita Jatru

Ardita Jatru – Hallka të pa lidhura

1 Rrugica që vuajnë nga papastërtitë. Paguajmë bashkinë, për të fshirë idhnimet që hedhim nga vetja dhe dërgohen për riciklim. 2 Dëgjoj fëshfërimat e qershisë ndërsa shkul mendime të...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA