Sunday, May 22, 2022
Ballina Etiketimet Aristoteli i madh

Etiketim: Aristoteli i madh

Anila Kalleshi – Një burrë shkoi tek Aristoteli i madh...

”O mësues i madh! Kam ardhur të të pyes për diçka. Unë vij nga nje vend tjeter dhe dua të vendosem dhe...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA