Monday, May 23, 2022
Ballina Etiketimet Bardh e zi

Etiketim: Bardh e zi

Ardiana Dhimiter Mitrushi – Kjo është një replikë për një...

Ky emision më lëndoj edhe njëherë idenë e dashurisë për artistin shqiptar që akoma mërgimin do t’a shohë edhe si jetë dhe...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA