Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Bjeshke

Etiketim: bjeshke

At Zef Pllumi – “Rrno vetëm për me tregue”: Prijësi kelmêndas,...

Prijësi kelmêndas, Prêk Cali, bashkë me malsorë luftoi sundimin osman, iu kundervu zgjerimit malazez, mbrojti integritetin territorial të Shqiprisë dhe kundërshtoi komunizmin...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA