Saturday, May 28, 2022
Ballina Etiketimet Blerim Gjeladini

Etiketim: Blerim Gjeladini

Blerim Gjeladini – Sipas analizave dhe kërkesave të drejtuara nga klientët...

Sipas analizave dhe kërkesave të drejtuara nga klientët tanë 90% e bizneseve/mediave/showbizz/politikanëve i kanë te konfiguruara keq mediat e tyre sociale.Problematikat lidhen...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA