Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Brunilda Stefani

Etiketim: Brunilda Stefani

ALUMNI- Liceu Artistik – Brunilda Stefani – violinë

Brunilda lindi dhe u rrit në qytetin e Korçës ku morri mësimet e para të violinës. Ajo studioi në shkollën e mesme artistike...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA