Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Bujar Nishani

Etiketim: Bujar Nishani

Bujar Nishani – Protestat e nisura kanë ndezur shpresë, Për Shqipërinë...

Në çdo rast që Shqipëria dhe shqiptarët janë gjendur përballë apo në mes të krizave dhe situatave emergjente, është evidentuar qartë paaftësia...

Bujar Nishani – Në zhvillimet e debatit politik të kohëve të...

Ajo që ; “si ka mundësi që Partia Demokratike e Shqipërisë, ekziston ende, kur shumë parti që lindën në Evropën Lindore pas...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA