Wednesday, August 17, 2022
Ballina Etiketimet Ceku

Etiketim: Ceku

Gërvalla dhe Çeku i dërgojnë letër Presidentit të Europa Nostra për...

Zv. Kryeministrja dhe Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla-Schwarz, dhe Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, i...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA