Monday, July 4, 2022
Ballina Etiketimet Danez

Etiketim: danez

Tregim per masvin

Nje dite nje miku im danez ben nje telefonate dhe me thote :  - Luigj kam marre vesh se...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA