Sunday, August 14, 2022
Ballina Etiketimet Drenusha Zajmi Hoxha

Etiketim: Drenusha Zajmi Hoxha

Drenusha Zajmi Hoxha – Prizreni – Me arrogance dhe dembelizem...

Nuk e di a ka, dhe a ka pasur papërgjegjësi më të madhe në ( jo) drejtimin e Komunës, sikur kjo që...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA