Sunday, May 22, 2022
Ballina Etiketimet E shkrete

Etiketim: e shkrete

VAJZA E DHUNUAR BARBARISHT QE MOHON VETVETEN DHE QE REZIKON BURGUN...

E hena ne darke ka qene nje maratone , per Xhisielen , nga Fushe - Kruja . Kjo vajze e padegjuar me...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA