Wednesday, August 17, 2022
Ballina Etiketimet Edith Harxhi

Etiketim: Edith Harxhi

Edith Harxhi – Krizat nuk zgjidhen me subvencione.

Rritja e çmimit të energjisë elektrike dhe karburanteve që po arsyetohet nga Kryeministri si pasojë e krizës botërore të energjisë, nuk është...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA