Tuesday, July 5, 2022
Ballina Etiketimet Emailet

Etiketim: emailet

Per zonjen e “rende” !

Jetonte diku ne nje ambasade nje "zonje e rende" , ku ajo bente "ligjin" ne ate ambasade dhe nuk ja ndjente cfare...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA