Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Endrit Yzeiraj

Etiketim: Endrit Yzeiraj

Endrit Yzeiraj – Kosova është dashni! Por për shkak të sistemit,...

Në më pak se një vit Kosova ka spastruar gjithë klasën politike, dhe i ka dhënë një humbje dhe Kryeministrit që e...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA