Saturday, May 28, 2022
Ballina Etiketimet Ermonela

Etiketim: Ermonela

Agron Tufa: Parlamenti po përgatit ligjin për mbrojtjen e ish oficerëve...

Nga Agron Tufa Pasi shokët ish oficerë të Sigurimit, Gani Zeneli dhe Xhavit Shala, humbën gjyqet (kërkonin vendime gjykate...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA