Tuesday, July 5, 2022
Ballina Etiketimet Fishta

Etiketim: fishta

PERSERI TE VRANE, O AT GJERGJ FISHTA KETA KOMUNISTET E...

Nuk e di neseme ndoll vetem mua , apo dhe te tjerve. Shpesh nervozohem nga padrejtesite qe u behen figurave madhore te...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA