Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Gani Rrugeja

Etiketim: Gani Rrugeja

GANI RRUGEJA -ANTIKOMUNIST

Kush eshte Gani RrugejaGani Rrugeja lindi me 08 . 07.1940 -te, ne nje familje te thjeshte kavajese.Qyteti ku lindi dhe u rrit...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA