Tuesday, July 5, 2022
Ballina Etiketimet Genjeshtra

Etiketim: genjeshtra

KUSH TRADHETON NJE HERE E BEN GJITHE JETEN.

Nëse një person është gënjeshtar, i tillë do të mbetet përgjithmonë. Mos prisni që të përmirësohet, të ndryshojë, të jetë besnik dhe...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA