Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Gerta Alla

Etiketim: Gerta Alla

ALUMNI/Liceu Artistik – Gerta Alla- violine – Lilë ( Fr)

Gerta Alla ka filluar violinen ne moshen 7 vjeçare ne Licen Artistik ''Jordan Misja'' ne klasen e Zishan Kumbaros dhe me tej...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA