Saturday, May 28, 2022
Ballina Etiketimet Gjergj dedaj

Etiketim: gjergj dedaj

Gjergj Dedaj – Koha per reflektim dhe korigjim te padrejtesise!

Rusia po bene krime dhe gjenocid ne Ukraine, Serbia beri krime dhe gjenocid ne Kosove!Ukrainasit dhe lideret e saje politik dhe ushtarak...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA