Wednesday, August 17, 2022
Ballina Etiketimet Gjergj Leka

Etiketim: Gjergj Leka

Gjerg Leka i dha bujarisht revansh këngës shqipe… Nga Aleksandrino Ikonomidhi...

Dhe pasi kënga shqipe u mposht gjithë këto vite disa herë, dhe pasi dhjetëra karrieristë e keqtrajtuan ashpër me abuzime të për...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA