Monday, May 23, 2022
Ballina Etiketimet Gjergji Hoxha

Etiketim: Gjergji Hoxha

Gjergji Hoxha – NENOKJA DHE BIJTE ...

Hej nenoke ,mos ki frikeSe ke djemte ne amerike Per buke e per ca dollareRruget e botes mareU bene...

Gjergji Hoxha – Kthehuni ku keni vlere

Do te shkruaj plot me mallSe jam zog shtegetarDo te shkruaj por sgjej fjaleMu ne zemer plage kam mar
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA