Sunday, May 22, 2022
Ballina Etiketimet Gjeto Turmalaj

Etiketim: Gjeto Turmalaj

Gjeto Turmalaj – VASEL FRAN KRONI (1921 – 1990)

Atdhetar e antikomunist.Tregim.Vasel Frani e kishte pritur gjatë atë ditë që do të mbaronte dënimin, për të shkuar pranë familjes dhe pikërisht,...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA