Saturday, September 25, 2021
Ballina Etiketimet Gjuha

Etiketim: gjuha

Shprehje shkodrane, të vjetra dhe të reja

– A ke pa nji pele mát ane.– A pave me fjete.– A ta pruni pampori a ?– Ah ti paske le...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA