Friday, May 27, 2022
Ballina Etiketimet Havzi Nela

Etiketim: Havzi Nela

Filmat e Kinostudios, propagandë apo pasuri kombëtare

Një nostalgji për atë kohë, pa vështrimin kritik ndaj saj, pa ndjenjën e empatisë për viktimat e saj, pa pendesën dhe pa...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA