Sunday, May 22, 2022
Ballina Etiketimet Hillerim

Etiketim: hillerim

Per zonjen e “rende” !

Jetonte diku ne nje ambasade nje "zonje e rende" , ku ajo bente "ligjin" ne ate ambasade dhe nuk ja ndjente cfare...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA