Sunday, May 22, 2022
Ballina Etiketimet Ilir Beqaj

Etiketim: Ilir Beqaj

Ilir Beqaj – Liria e zgjedhjes është një parim universal...

Të dashur banorë të Shkodrës, Malësisë së Madhe, Pukës, Vaut të Dejës dhe Fushë Arrëzit, Liria e zgjedhjes është një parim universal...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA