Saturday, May 28, 2022
Ballina Etiketimet Ilir Shqiri

Etiketim: Ilir Shqiri

Ilir Shaqiri – PARANDJENJË E PASTËR

Muzika është fenomen i natyrës psikologjike me rëndësi të madhe njerëzore, si shprehje e caktuar e vetëdijes estetike të njeriut dhe objekt...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA