Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Ismail

Etiketim: ismail

PERSERI TE VRANE, O AT GJERGJ FISHTA KETA KOMUNISTET E...

Nuk e di neseme ndoll vetem mua , apo dhe te tjerve. Shpesh nervozohem nga padrejtesite qe u behen figurave madhore te...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA