Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Jolanda Puci

Etiketim: Jolanda Puci

Jolanda Puci – DREJTËSI PËR ADELINA SEJDININ!

Adelina Sejdini do të mbahet mend në kujtesën tonë kolektive si një grua e fortë dhe guximtare. Një aktiviste e pashembullt, që...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA